Zpěvačka Taylor Swift si díky turné 1989 denně vydělá téměř milion dolarů

taylor swift
Teprve 25letá Taylor Swift se postavila po bok Madonny, Beyoncé, Lady Gaga, Pink a Katy Perry. Jen těchto nyní 6 žen si během jednoho turné dokázalo vydělat více než 100 milionů dolarů. (foto: web)

Taylor Swift je oficiálně nejlépe placenou ženou v hudebním byznysu. Letos si zatím vydělala ohromujících 318 milionů dolarů.

I kdyby populární americká zpěvačka již do konce roku nevydělala ani dolar, její průměrný denní příjem by činil necelých 0,9 milionů dolarů. 

Teprve 25letá hudebnice se tak postavila po bok Madonny, Beyoncé, Lady Gaga, Pink a Katy Perry. Jen těchto nyní 6 žen si během jednoho turné dokázalo vydělat více než 100 milionů dolarů.

Taylor Swift tuto hranici nyní prolomila s koncertní šňůrou kolem aktuálního alba 1989. Po 17 týdnech a 59 koncertech zatím její výdělek činí 173 milionů dolarů. 

Taylor Swift The 1989 World Tour Live In Philadelphia - Night 2

Smlouvy má podepsané s několika firmami, propaguje dietní kolu i Elizabeth Arden. Investovala navíc do společností, které se starají o její hudební autorská práva a organizaci koncertního turné. Její prezentace tak dosahuje mimořádných výnosů, napsal Daily Telegraph. 

Turné 1989 čítá 85 koncertů po Severní Americe, Austrálii, Asii i Evropě.

Tweet about this on Twitter Vytisknout

Události dne