AC/DC definitivně bez zpěváka Johnsona. V Praze ho na koncertu nahradí Axl Rose

AC DC Rose
Zpěvák skupiny Guns N‘ Roses, Axl Rose, nahradí vokalistu skupiny AC/DC Briana Johnsona. S Rosem skupina AC/DC vystoupí i letos v květnu v Praze.

Zpěvák skupiny Guns N‘ Roses, Axl Rose, nahradí vokalistu skupiny AC/DC Briana Johnsona. Skupina AC/DC oficiálně potvrdila, že s Rosem odehraje zbývající část světového turné, které musela přerušit kvůli zdravotním problémům Briana Johnsona. Letos na jaře se tak AC/DC v Česku představí na koncertu v Praze se zpěvákem Axl Rosem.

AC/DC museli přerušit světovou koncertní šňůru nazvanou Rock Or Bust, protože zpěváku Brianu Johnsonovi hrozila úplná ztráta sluchu. 

„Členové AC/DC by rádi poděkovali Brianu Johnsonovi za všechny ty roky. Plně chápeme jeho rozhodnutí okamžitě ukončit účast na turné kvůli záchraně sluchu,“ uvedla australská rocková skupina v oficiálním vyjádření.

V nové sestavě, již se zpěvákem Rosem, se AC/DC představí poprvé 7. května v Lisabonu, kde začne evropská část turné. V Praze skupina vystoupí 22. května.

Letos v létě má dojít také ke comebacku skupiny Guns N’ Roses, právě se zpěvákem Axlem Rosem. Do skupiny se po dvaceti letech vrátil kytarista Slash.

(red)

Tweet about this on Twitter Vytisknout

Události dne